Stiilne stuudiokorter 23 m² koos mezzanine

Kõik seinad olid värvitud rahuliku halli värviga, aktsentideks valiti valge ja must mööbel ning sisustus. Nad annavad selle monokroomse interjöörile eredust. Näiteks suur nurgadiivan valge katteriiega sai toa keskpunktiks.

Гостиная

 

Akna vastas paigutatati lõunatsoon. Ümarlaud on ideaalne kitsate ruumide jaoks, nagu ka läbipaistvad toolid, mis sõna otseses mõttes lahustuvad interjööris.

Кухня

 

Ühte seintest võeti täiesti suure lineaarse garnituuri alla koos lakoonsete valgete fassaadidega. Ülemistest kapistest oli keeldutud selleks, et mitte katta nendega aknade osa. Selle asemel mitte ainult põlle, vaid kogu seina pandi välja ruudukujulise plaadiga koos nihkega. See on ökonoomne ja eelarvet hoiav valik olukorras, kus plaadid peavad katma suurt ala.

Кухня

 

Akna lähedal asuvas nurgas on sisseehitatud garderoob, mille on ettenäinud ehitajad. Teise garderoobi loodi ruumi vastupidises nurgas. Selles on piisavalt ruumi , et hoida kõiki noore tütarlapse asju. Ja fikseeritud trepikodal võib minna improviseeritud magamistoasse.

Прихожая

 

Magamistuba, koos kraega, tõsteti kuni laeni. Kõrgust on piisavalt, et lugeda enne magamisminekut, lisaks oli selleks ettenähtud täiendav valgustus. See meetod võimaldas varjata magamiskohta kõrvaliste silmade eest ja eralduma, ilma täiendavate seinte paigaldamata.

Кровать

 

Vannituba korteris on tõesti väike. Seepärast paigaldati tualett, integreerides selle peal vannitoa kappi. Kraanikaussi valiti kitsa ja kompaktse. Kogu tuba põrandast laeni paigaldati plaatidega. Kokkupandav klaasuks sulgeb mitte dushiruumi, vaid vannituba sissepääsu. See võimaldab kogu kitsa ruumi kasutada ühe dušikabiinina.

Туалет

 

Planeering.

Планировка
Смотрите также

Популярные статьи